Задава се второто издание на първия специализиран базар за бижута и аксесоари На горния рафт! Всеки ден, в блога за мъниста и идеи за бижута на marabu.bg, ще ви представяме по един от вдъхновяващите участници тази година. Ще прочетете техните любопитни истории, подкрепени от снимки на атрактивните им бижута…Същите тези, на които ще се насладите, ще имате възможност да видите дали са подходящи за вас и да закупите на 7 и 8 октомври в Централен дом на архитекта.
Петя Миланска ни впечатлява всеки път с нейните изящни и майсторски изпипани творения. Елегантните и фини извивки на сребърната тел докосват сетивата по изключително нежен начин, а кристали и перли Сваровски закачливо проблясват. Разпознаваеми са с марката Petya’s jewelry, а на живо са още по-интригуващи!
Ето какво ни сподели Петя: „Когато за пръв път направих бижу от медна тел, разбрах че моделирането ще бъде моя страст. От тогава насам, цялото ми свободно време е посветено на изработката на бижута от тел. Голямо е удоволствието от процеса по създаването им, правейки всеки елемент с грижа, внимание към детайла и много любов.
Обичам нежните и изящни бижута, които подчертават красотата на жената. А когато тези бижута са съобразени със случая, с тоалета, с излъчването, се получава най-добър ефект.
Материалите, с които работя са сребърна тел проба 925, полускъпоценни камъни и кристали Swarovski.“
Ние се размечтахме, а вие? Посетете Централен дом на архитекта, на ул. Кракра 11, на 7 и 8 октомври, между 10:00 и 19:00 часа и се потопете във вълшебството на ръчното творчество!
Авторите от На горния рафт ще направят есенната ви разходка още по-цветна и вдъхновяваща!
Благодарим на отзивчивите екипи на Peika.bg и TaxiMe, които станаха наши партньори в отразяването на събитието!