„На горния рафт“: Палитри, албуми, вдъхновения и Касиопея!

na-gornia-raft-predstavia-640

Нейна запазена марка е минималистичният стил, а предпочитаният материал – среброто. Посветила се е на работата, с търпение преминава през дълъг процес, за да превърне парче метал във впечатляващо бижу, а творческата си вселена зарежда от срещите с хората, ден преди базара представяме Димитрина Данева и Касиопея!

„Аз съм Дими и стоя зад сребърните бижута Касиопея. С някои се познаваме, с други не, но ще ми е изключително приятно да се видим на 7 и 8 октомври, в Дома на архитекта, за да се насладим на меката есен, облечена в златни нюанси ♡

na-gornia-raft-predstavia-640-3

na-gornia-raft-predstavia-640-2

Подготвила съм нежни обици и колиета с инкрустирани камъчета, както и някои познати вече модели с нежна позлата от 14 к злато, за да сме в тон с прекрасния сезон. Помислила съм и за малчуганите /и не само/. Подготвила съм забавни свежарски гривнички, провокирани от милите ви запитвания ♡

na-gornia-raft-predstavia-640-1

Нямам търпение да се видим!

Ваша Дими ♡ „

Времето лети! И не забравяйте – започваме утре – 7 октомври 2023 г. Бъдете първи, за да видите пълните колекции на творците и да изберете своето ново бижу за есента :)

Очакваме ви!

Сподели:
Тази статия е публикувана в На Горния рафт представя..., Представяме ви.... Запазете постоянна връзка.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

*