За да бъде цветно, да има чувство и вдъхновение ще се погрижи следващият участник в базар за ръчно изработени бижута и аксесоари „На горния рафт“. Разпознаваема, прецизна, работеща с желание, днес ви срещаме с Даниела Драндарова и Heartmade by D.!
„Здравейте, аз съм Даниела
Подготвяйки се за събитието, реших да ви разкажа малко повече за полимерната глина и как тя стана част от ежедневието ми.

Изключително лесна за употреба, полимерната глина дава огромни възможности за създаването на различни бижута, миниатюри, украшения, декорации и т.н. Аз, лично, подбирам марката глина според цвета, но с времето намирам разлика в „поведението“ и по време на работа.


Познавам почти всички техники, но най-любими са ми така наречените cane-ове (описвам ги на клиентите си, като саламчета), от тях създавам всяко едно мънисто. Инструментите, с които най-често работя, са различните резци (cutters), които ползвам за направата на обици, екструдера и текстурните шаблони.

От началото изминаха дванадесет години, неусетно, желанието ми да създавам не е намаляло, следя новостите, старая се да съм в крак с тенденциите.., но и да запазя стила си.

Щастлива съм отново да бъда част от Есенен базар за ръчно изработени бижута „На горния рафт” и с нетърпение очаквам нашата среща!“
Не знаем осъзнавате ли, с какво вълнение, с колко много радост и желание авторите очакват срещата с вас, техните почитатели
Затова, отправяме покана за есенна среща – пъстра, наситена с красота и усмивки!
Датите са 7 и 8 октомври 2023 година, тази събота и неделя, мястото – Централен дом на архитекта, София, ул. „Кракра“ 11. До скоро!





